Aktualizacja : 2022-08-10 18:03:05
Ceny Hurtowe
WalutaKupnoSprzedaż
Euro EUR Euro EUR EUR4.65504.7130
Dolar USD Dolar USD USD4.51004.6290
Korona CZK Korona CZK CZK0.18800.1939
Funt GBP Funt GBP GBP5.51005.6100
Frank CHF Frank CHF CHF4.79004.8900
Korona DKK Korona DKK DKK0.62400.6430
Korona SEK Korona SEK SEK0.44500.4640
Korona NOK Korona NOK NOK0.46500.4820
Forint HUF Forint HUF HUF0.01190.1250
Kuna HRK Kuna HRK HRK0.63000.6580
Lari GEL Lari GEL GEL1.70001.8550
Szekla ILS Szekla ILS ILS1.20001.3600
Jen JPY Jen JPY JPY0.33000.3530
Dolar CAD Dolar CAD CAD3.51003.6700
Lew BGN Lew BGN BGN2.45002.5800
Rubel RUB Rubel RUB RUB0.05000.0000
Dolar AUD Dolar AUD AUD3.14003.3050
Lira TRY Lira TRY TRY0.26500.3350
Dirham AED Dirham AED AED1.18001.2700
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Euro EUR Euro EUR EUR 4.5500 4.7500
Dolar USD Dolar USD USD 4.4000 4.6500
Funt GBP Funt GBP GBP 5.4000 5.6500
Korona CZK Korona CZK CZK 0.1830 0.2000
Frank CHF Frank CHF CHF 4.7000 4.9000
Forint HUF Forint HUF HUF 0.0118 0.0135
Dolar AUD Dolar AUD AUD 3.1000 3.3500
Dolar CAD Dolar CAD CAD 3.3400 3.7500
Lew BGN Lew BGN BGN 2.4200 2.6500
Korona NOK Korona NOK NOK 0.4200 0.4900
Korona DKK Korona DKK DKK 0.5900 0.6700
Juan CNY Juan CNY CNY 0.5500 0.7500
Korona SEK Korona SEK SEK 0.4100 0.4800
Jen JPY Jen JPY JPY 0.0300 0.0380
Bat THB Bat THB THB 0.1200 0.1490
Lej RON Lej RON RON 0.9300 1.1000
Rubel RUB Rubel RUB RUB 0.0440 0.0595
Szekla ILS Szekla ILS ILS 1.0500 1.3900
Lira TRY Lira TRY TRY 0.2600 0.3900
Kuna HRK Kuna HRK HRK 0.6000 0.7000
Hrywna UAH Hrywna UAH UAH 0.1000 0.1290
Dirham AED Dirham AED AED 1.1918 1.3418
Peso MXN Peso MXN MXN 0.1900 0.2800
Lek ALL Lek ALL ALL 0.0410 0.0470
Lari GEL Lari GEL GEL 1.1000 1.8000
Korona ISK Korona ISK ISK 0.0311 0.0380
Dram AMDDram AMD AMD0.00690.0140
Manat AZNManat AZN AZN2.00002.9900
Marka BAMMarka BAM BAM2.38002.6500
Real BRLReal BRL BRL0.80001.0500
Peso CLPPeso CLP CLP0.00350.0070
Peso DOPPeso DOP DOP0.08000.1100
Funt EGPFunt EGP EGP0.23000.3500
Peso PHPPeso PHP PHP0.06500.0990
Dolar HKDDolar HKD HKD0.50000.6400
Rupia INRRupia INR INR0.04000.0690
Rupia IDRRupia IDR IDR0.00030.0004
Dinar JODDinar JOD JOD6.40007.2500
Riel KHRRiel KHR KHR0.00050.0019
Tenge KZTTenge KZT KZT0.00500.0190
Szyling KESSzyling KES KES0.03000.0500
Peso COPPeso COP COP0.00050.0016
Won KRWWon KRW (100) KRW0.30000.4500
Dinar KWDDinar KWD KWD11.781317.3513
Denar MKDDenar MKD MKD0.07310.0981
Rupia MVRRupia MVR MVR0.30280.4228
Ringgit MYRRinggit MYR MYR0.88541.2554
Dirham MADDirham MAD MAD0.44150.6715
Rupia MURRupia MUR MUR0.07000.1400
Lej MDLLej MDL MDL0.15000.2700
Dolar NZDDolar NZD NZD2.60003.0900
Rial OMRRial OMR OMR8.200013.2000
Rand ZARRand ZAR ZAR0.24130.3613
Escudo CVEEscudo CVE CVE0.03620.0702
Dinar RSDDinar RSD RSD0.03610.0501
Rupia SCRRupia SCR SCR0.47690.6069
Dolar SGDDolar SGD SGD3.59504.0450
Rupia LKRRupia LKR LKR0.00870.0309
Dolar TWDDolar TWD TWD0.11630.2263
Dinar TNDDinar TND TND1.50001.6990
Dong VNDDong VND VND0.00020.0003
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaKupnoSprzedaż
Euro EUR EUR 3.0000 4.7500
Dolar USD USD 4.4000 5.0000
Funt GBP GBP 3.0000 5.2000
Korona CZK CZK 0.1000 0.2000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm

skupujemy wycofane banknoty

reklama chf 8
przy transakcji powyżej 50.000 CHF 8 cena lepsza niż w hurcie !!!

Specjalne ceny dla KANTORÓW przy wymianie CHF 8
Wycofane baknoty ceny hurtowe
WalutaKupnoSprzedaż
Funt CHF 8 Funt CHF 8CHF84.54004.8000
Stary funt GBP Stary funt GBPGBP5.19005.5600
Stary dolar AUS Stary dolar AUSAUD2.75003.0500
Stara korona DKK Stara korona DKKDKK0.59000.5400
Stara korona CZK Stara korona CZKCZK0.13200.1860
Stary jen JPY Stary jen JPYJPY0.02240.0341
Stary dolar CAS Stary dolar CASCAD2.97003.4600
Stara korona NOK Stara korona NOKNOK0.44000.4600
Stary frank CHS Stary frank CHSCHF4.41004.7700
Stary forint HUF Stary forint HUFHUF0.00810.0121
Funt FKP Funt FKPFKP5.08005.6300
Funt GGP Funt GGPGGP5.08005.6300
Funt IEP Funt IEPIEP4.97005.5400
Funt JEP Funt JEPJEP5.08005.6300
Funt SCP Funt SCPSCP5.14005.5600
Funt IMP Funt IMPIMP5.03005.6300
Marka DEM Marka DEMDEM1.90002.4300
Stary funt IEP Stary funt IEPIES4.97005.5200
Korona EEK Korona EEKEEK0.20200.3030
Frank BEF Frank BEFBEF0.08800.1180
Korona SKK Korona SKKSKK0.11100.1590
Szyling ATS Szyling ATSATS0.00000.3400
Łat LVL Łat LVLLVL5.70006.7500
Lit LTL Lit LTLLTL1.16001.3700
Frank LUF Frank LUFLUF0.09000.1180
Talar SIT Talar SITSIT0.01700.0200
Stara kuna HRK Stara kuna HRKHRK0.42000.5900
Stary dolar NZS Stary dolar NZSNZD1.90002.6300
Stary dolar HKD Stary dolar HKDHKD0.36000.4750
Waluty wycofane z obiegu
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Funt CHF 8CHF84.37004.8000
Stary funt GBPGBP5.03005.6300
Stary dolar AUSAUD2.14003.2700
Stara korona DKKDKK0.54000.6400
Stara korona CZKCZK0.12200.1970
Stary jen JPYJPY0.02190.0352
Stary dolar CASCAD2.58003.6100
Stara korona NOKNOK0.41000.4900
Stary frank CHSCHF3.84004.8000
Stary forint HUFHUF0.00580.0122
Funt FKPFKP4.75005.5600
Funt GGPGGP4.75005.5600
Funt IEPIEP4.75005.5600
Funt JEPJEP4.75005.5600
Funt SCPSCP4.75005.5600
Funt IMPIMP4.75005.5600
Marka DEMDEM1.74002.4300
Stary funt IEPIES4.14005.4600
Korona EEKEEK0.19100.3060
Frank BEFBEF0.08700.1190
Korona SKKSKK0.10500.1590
Szyling ATSATS0.00000.3500
Łat LVLLVL4.84006.8200
Lit LTLLTL0.94001.2700
Frank LUFLUF0.08800.1190
Talar SITSIT0.01600.0200
Stara kuna HRKHRK0.41000.6000
Stary dolar NZSNZD1.88002.6500
Stary dolar HKDHKD0.35000.4800
Kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.

Kantor Hermes

Serdecznie witamy na stronie internetowej Kantoru Wymiany Walut HERMES. Jesteśmy firmą z długoletnią tradycją i doświadczeniem, które zdobywaliśmy już od 1990 roku. Jako jedni z pierwszych na terenie Polski południowej rozpoczęliśmy współpracę z bankami, co stworzyło nam dostęp do najlepszych cen na rynku walutowym. Nasza firma posiada wszystkie dostępne źródła informacyjne z rynku międzybankowego co przekłada się na lepsze ustalenie najkorzystniejszych cen i dobrych notowań dla klientów. Od 2002 roku na wskutek zmian prawa dewizowego otworzyła się możliwość współpracy kantorów z podmiotami gospodarczymi. Wykorzystaliśmy i wykorzystujemy ją do chwili obecnej pośrednicząc w skupie i sprzedaży dewiz dla firm. Zachęcamy wszystkich potencjalnych klientów do skorzystania z usług naszej firmy, gdzie będą oni obsłużeni solidnie i profesjonalnie.

Praca w kantorze

Szukamy uśmiechniętych, pozytywnie nastawionych, otwartych i komunikatywnych osób :

- żyłka handlowca,
- umiejętność negocjacji,
- zaangażowanie,
- umiejętne zarządzającej czasem,
- dwuletnim doświadczeniem w pracy na kasie.

Oferujemy :
- umowę o pracę,
- 8 lub 12 godzinny system pracy,
- profesjonalne szkolenia,
- motywujący system premiowy.

Kantor Hermes

Dla klientów kantoru

Specjalne, dyskretne pomieszczenie przy większych transakcjach.
- stanowisko obsługi klientów VIP,
- niewidoczne dla pozoztałych osób.

© 1989 Kantor Hermes
Informacje
Firma