Aktualizacja : 2021-11-27 11:48:50
Ceny Hurtowe
WalutaKupnoSprzedaż
Euro EUR Euro EUR EUR4.67004.7250
Dolar USD Dolar USD USD4.13004.2000
Funt GBP Funt GBP GBP5.50005.5950
Korona CZK Korona CZK CZK0.17800.1841
Frank CHF Frank CHF CHF4.44004.5250
Forint HUF Forint HUF HUF0.01260.0129
Dolar AUD Dolar AUD AUD2.92003.0200
Dolar CAD Dolar CAD CAD3.21003.3100
Korona NOK Korona NOK NOK0.45400.4670
Korona DKK Korona DKK DKK0.62300.6380
Korona SEK Korona SEK SEK0.44900.4650
Jen JPY Jen JPY JPY0.03300.0370
Bat THB Bat THB THB0.11000.1260
Lej RON Lej RON RON0.92000.9900
Rubel RUB Rubel RUB RUB0.04890.0560
Lira TRY Lira TRY TRY0.42000.5300
Kuna HRK Kuna HRK HRK0.60500.6290
Hrywna UAH Hrywna UAH UAH0.14500.1580
Dirham AED Dirham AED AED1.12001.2250
Korona ISK Korona ISK ISK0.02770.0325
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Euro EUR Euro EUR EUR 4.5500 4.7800
Dolar USD Dolar USD USD 4.0500 4.2800
Funt GBP Funt GBP GBP 5.4000 5.6500
Korona CZK Korona CZK CZK 0.1760 0.1880
Frank CHF Frank CHF CHF 4.3500 4.6000
Forint HUF Forint HUF HUF 0.0120 0.0142
Dolar AUD Dolar AUD AUD 2.8500 3.1000
Dolar CAD Dolar CAD CAD 3.1500 3.4000
Lew BGN Lew BGN BGN 2.3000 2.4800
Korona NOK Korona NOK NOK 0.4400 0.4800
Korona DKK Korona DKK DKK 0.6100 0.6500
Juan CNY Juan CNY CNY 0.4600 0.6500
Korona SEK Korona SEK SEK 0.4400 0.4800
Jen JPY Jen JPY JPY 0.0310 0.0390
Bat THB Bat THB THB 0.9900 0.1340
Lej RON Lej RON RON 0.8400 1.0000
Rubel RUB Rubel RUB RUB 0.0440 0.0595
Szekla ILS Szekla ILS ILS 0.9600 1.2480
Lira TRY Lira TRY TRY 0.4600 0.5500
Kuna HRK Kuna HRK HRK 0.6000 0.6800
Hrywna UAH Hrywna UAH UAH 0.1300 0.1590
Dirham AED Dirham AED AED 0.9600 1.1500
Peso MXN Peso MXN MXN 0.1800 0.2500
Lek ALL Lek ALL ALL 0.0300 0.0455
Lari GEL Lari GEL GEL 1.1000 1.4500
Korona ISK Korona ISK ISK 0.0270 0.0340
Rubel BYNRubel BYN BYN0.80001.7000
Marka BAMMarka BAM BAM2.30002.5500
Real BRLReal BRL BRL0.70000.8400
Dolar BNDDolar BND BND2.50003.5000
Peso CLPPeso CLP CLP0.00300.0054
Peso DOPPeso DOP DOP0.06190.0919
Funt EGPFunt EGP EGP0.26000.3100
Peso PHPPeso PHP PHP0.06000.0900
Dolar HKDDolar HKD HKD0.42000.5200
Rupia INRRupia INR INR0.03300.0650
Dinar JODDinar JOD JOD5.30006.1000
Tenge KZTTenge KZT KZT0.00500.0120
Won KRWWon KRW (100) KRW0.20000.4500
Dinar KWDDinar KWD KWD9.500014.0000
Denar MKDDenar MKD MKD0.06000.0900
Ariary MGAAriary MGA MGA0.00070.0012
Rupia MVRRupia MVR MVR0.20000.3200
Ringgit MYRRinggit MYR MYR0.50001.0500
Dirham MADDirham MAD MAD0.37000.5000
Rupia MURRupia MUR MUR0.07000.1200
Lej MDLLej MDL MDL0.13000.2500
Dolar NZDDolar NZD NZD2.62002.9500
Rial OMRRial OMR OMR8.417312.0173
Sol PENSol PEN PEN0.78001.2200
Rand ZARRand ZAR ZAR0.18000.2990
Dinar RSDDinar RSD RSD0.03200.0490
Rupia SCRRupia SCR SCR0.15000.3600
Dolar SGDDolar SGD SGD2.60003.0900
Dolar TWDDolar TWD TWD0.08500.1600
Szyling TZSSzyling TZS TZS0.00110.0023
Dinar TNDDinar TND TND1.25001.5800
Dong VNDDong VND (1000) VND0.08000.2200
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaKupnoSprzedaż
Euro EUR EUR 3.0000 4.7000
Dolar USD USD 3.9000 4.3000
Funt GBP GBP 3.0000 5.2000
Korona CZK CZK 0.1000 0.1820
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm

skupujemy wycofane banknoty

reklama chf 8
Wycofane baknoty ceny hurtowe
WalutaKupnoSprzedaż
Stary funt GBP Stary funt GBPGBP 5.20005.4400
Funt CHF 8 Funt CHF 8CHF8 4.20004.2950
Stary dolar AUS Stary dolar AUSAUD 2.43502.9400
Szyling ATS Szyling ATSATS 0.23000.2900
Frank BEF Frank BEFBEF 0.08000.0960
Stara korona DKK Stara korona DKKDKK 0.51000.5500
Stara korona CZK Stara korona CZKCZK 0.13000.1820
Stara kuna HRK Stara kuna HRKHRK 0.42000.5900
Korona EEK Korona EEKEEK 0.20400.2900
Gulden NLG Gulden NLGNLG 0.65001.9500
Stary dolar HKD Stary dolar HKDHKD 0.36000.4750
Stary funt IEP Stary funt IEPIEP 5.00005.4000
Stary jen JPY Stary jen JPYJPY 0.02450.0360
Stary dolar CAS Stary dolar CASCAD 2.67503.1500
Lit LTL Lit LTLLTL 0.94501.1300
Frank LUF Frank LUFLUF 0.08000.0950
Łat LVL Łat LVLLVL 4.62005.4800
Marka DEM Marka DEMDEM 2.00002.2000
Stara korona NOK Stara korona NOKNOK 0.40270.4550
Stary dolar NZS Stary dolar NZSNZD 1.90002.6300
Korona SKK Korona SKKSKK 0.10900.1300
Talar SIT Talar SITSIT 0.01320.0180
Stary frank CHS Stary frank CHSCHF 4.20004.4000
Stary forint HUF Stary forint HUFHUF 0.00920.0110
Funt IMP Funt IMPIMP 5.10005.3300
Funt SCP Funt SCPSCP 5.14005.3800
Funt JEP Funt JEPJEP 5.10005.3300
Funt IEP Funt IEPIEP 5.10005.3300
Funt GGP Funt GGPGGP 5.10005.3300
Funt FKP Funt FKPFKP 5.10005.3300
Waluty wycofane z obiegu
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Stary funt GBP GBP 4.00005.4500
Funt CHF 8 CHF8 3.95004.3000
Stary dolar AUS AUD 2.06002.9400
Szyling ATS ATS 0.22000.3000
Frank BEF BEF 0.07900.0970
Stara korona DKK DKK 0.44000.5600
Stara korona CZK CZK 0.12000.1820
Stara kuna HRK HRK 0.41000.6000
Korona EEK EEK 0.18000.3000
Gulden NLG NLG 0.64002.0000
Stary dolar HKD HKD 0.35000.4800
Stary funt IEP IEP 4.56005.4000
Stary jen JPY JPY 0.02400.0380
Stary dolar CAS CAD 2.20003.1500
Lit LTL LTL 0.75001.1500
Frank LUF LUF 0.07900.0960
Łat LVL LVL 4.60005.5000
Marka DEM DEM 1.71202.4000
Stara korona NOK NOK 0.40000.4550
Stary dolar NZS NZD 1.88002.6500
Korona SKK SKK 0.10800.1320
Talar SIT SIT 0.01300.0200
Stary frank CHS CHF 3.90004.2500
Stary forint HUF HUF 0.00900.0130
Funt IMP IMP 4.40005.3300
Funt SCP SCP 5.00005.3800
Funt JEP JEP 4.40005.3300
Funt IEP IEP 5.00005.3300
Funt GGP GGP 5.00005.3300
Funt FKP FKP 4.40005.3300
Kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.

Kantor Hermes

Serdecznie witamy na stronie internetowej Kantoru Wymiany Walut HERMES. Jesteśmy firmą z długoletnią tradycją i doświadczeniem, które zdobywaliśmy już od 1990 roku. Jako jedni z pierwszych na terenie Polski południowej rozpoczęliśmy współpracę z bankami, co stworzyło nam dostęp do najlepszych cen na rynku walutowym. Nasza firma posiada wszystkie dostępne źródła informacyjne z rynku międzybankowego co przekłada się na lepsze ustalenie najkorzystniejszych cen i dobrych notowań dla klientów. Od 2002 roku na wskutek zmian prawa dewizowego otworzyła się możliwość współpracy kantorów z podmiotami gospodarczymi. Wykorzystaliśmy i wykorzystujemy ją do chwili obecnej pośrednicząc w skupie i sprzedaży dewiz dla firm. Zachęcamy wszystkich potencjalnych klientów do skorzystania z usług naszej firmy, gdzie będą oni obsłużeni solidnie i profesjonalnie.

Praca w kantorze

Szukamy uśmiechniętych, pozytywnie nastawionych, otwartych i komunikatywnych osób :

- żyłka handlowca,
- umiejętność negocjacji,
- zaangażowanie,
- umiejętne zarządzającej czasem,
- dwuletnim doświadczeniem w pracy na kasie.

Oferujemy :
- umowę o pracę,
- 8 lub 12 godzinny system pracy,
- profesjonalne szkolenia,
- motywujący system premiowy.

Kantor Hermes

Dla klientów kantoru

Specjalne, dyskretne pomieszczenie przy większych transakcjach.
- stanowisko obsługi klientów VIP,
- niewidoczne dla pozoztałych osób.

© 1989 Kantor Hermes
Informacje
Firma