Aktualizacja : 2022-11-29 17:58:53
Ceny Hurtowe
WalutaKupnoSprzedaż
Euro EUR Euro EUR EUR
4.6400
4.6850
Dolar USD Dolar USD USD
4.4600
4.5600
Funt GBP Funt GBP GBP
5.3600
5.4500
Korona CZK Korona CZK CZK
0.1890
0.1930
Frank CHF Frank CHF CHF
4.7100
4.8300
Forint HUF Forint HUF HUF0.01150.0123
Dolar AUD Dolar AUD AUD2.98003.2000
Dolar CAD Dolar CAD CAD3.32003.5800
Lew BGN Lew BGN BGN2.45002.5800
Korona NOK Korona NOK NOK0.44000.4620
Korona DKK Korona DKK DKK0.59500.6320
Juan CNY Juan CNY CNY0.60000.6900
Korona SEK Korona SEK SEK0.42000.4380
Jen JPY Jen JPY JPY0.03300.0369
Bat THB Bat THB THB0.13000.1400
Lej RON Lej RON RON0.95000.9980
Rubel RUB Rubel RUB RUB0.05000.0774
Szekla ILS Szekla ILS ILS1.27001.3900
Lira TRY Lira TRY TRY0.25000.3000
Hrywna UAH Hrywna UAH UAH0.11200.1235
Dirham AED Dirham AED AED1.24001.4100
Peso MXN Peso MXN MXN0.25400.2990
Lek ALL Lek ALL ALL0.03900.0442
Lari GEL Lari GEL GEL1.73201.8400
Korona ISK Korona ISK ISK0.03180.0375
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Euro EUR Euro EUR EUR
4.5500
4.8000
Dolar USD Dolar USD USD
4.4000
4.6500
Funt GBP Funt GBP GBP
5.3000
5.5500
Korona CZK Korona CZK CZK
0.1850
0.1980
Frank CHF Frank CHF CHF
4.6500
4.9000
Forint HUF Forint HUF HUF0.0114 0.0129
Dolar AUD Dolar AUD AUD2.9000 3.3000
Dolar CAD Dolar CAD CAD3.3000 3.7000
Lew BGN Lew BGN BGN2.4200 2.6500
Korona NOK Korona NOK NOK0.4300 0.4900
Korona DKK Korona DKK DKK0.5700 0.6400
Juan CNY Juan CNY CNY0.5500 0.7500
Korona SEK Korona SEK SEK0.4100 0.4700
Jen JPY Jen JPY JPY0.0324 0.0395
Bat THB Bat THB THB0.1200 0.1490
Lej RON Lej RON RON0.9300 1.1000
Rubel RUB Rubel RUB RUB0.0400 0.0790
Szekla ILS Szekla ILS ILS1.0500 1.4600
Lira TRY Lira TRY TRY0.2600 0.3900
Kuna HRK Kuna HRK HRK0.5000 0.6500
Hrywna UAH Hrywna UAH UAH0.1000 0.1190
Dirham AED Dirham AED AED1.2200 1.4400
Peso MXN Peso MXN MXN0.1900 0.3100
Lek ALL Lek ALL ALL0.0410 0.0465
Lari GEL Lari GEL GEL1.1000 1.8900
Korona ISK Korona ISK ISK0.0311 0.0380
Dram AMDDram AMD AMD0.00700.0140
Manat AZNManat AZN AZN2.00002.9900
Marka BAMMarka BAM BAM2.38002.6500
Real BRLReal BRL BRL0.81001.0600
Peso CLPPeso CLP CLP0.00370.0065
Peso DOPPeso DOP DOP0.08000.1100
Funt EGPFunt EGP EGP0.18000.3300
Peso PHPPeso PHP PHP0.06500.0990
Dolar HKDDolar HKD HKD0.50000.6400
Rupia INRRupia INR INR0.04000.0690
Rupia IDRRupia IDR (100) IDR0.02500.0370
Dinar JODDinar JOD JOD6.20007.5000
Riel KHRRiel KHR KHR0.00050.0019
Tenge KZTTenge KZT KZT0.00500.0190
Szyling KESSzyling KES KES0.03200.0600
Peso COPPeso COP COP0.00100.0020
Won KRWWon KRW (100) KRW0.30000.4500
Dinar KWDDinar KWD KWD9.500015.5000
Denar MKDDenar MKD MKD0.07000.0945
Rupia MVRRupia MVR MVR0.23000.4000
Ringgit MYRRinggit MYR MYR0.80001.1700
Dirham MADDirham MAD MAD0.37000.5900
Rupia MURRupia MUR MUR0.06000.1600
Lej MDLLej MDL MDL0.15000.2700
Rupia NPRRupia NPR NPR0.02200.0425
Dolar NZDDolar NZD NZD2.55003.0500
Rial OMRRial OMR OMR8.500013.9000
Sol PENSol PEN PEN1.10001.4000
Rand ZARRand ZAR ZAR0.20000.3500
Escudo CVEEscudo CVE CVE0.03600.0570
Dinar RSDDinar RSD RSD0.03500.0490
Rupia SCRRupia SCR SCR0.30000.4500
Dolar SGDDolar SGD SGD2.90003.6500
Rupia LKRRupia LKR LKR0.00600.0300
Dolar TWDDolar TWD TWD0.09000.2000
Dinar TNDDinar TND TND1.40001.6500
Dong VNDDong VND (100) VND0.01700.0300
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaKupnoSprzedaż
Euro EUR EUR
3.0000
4.8500
Dolar USD USD
4.4000
5.0000
Funt GBP GBP
3.0000
5.6000
Korona CZK CZK
0.1000
0.1980
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm

skupujemy wycofane banknoty

reklama chf 8
przy transakcji powyżej 50.000 CHF 8 cena lepsza niż w hurcie !!!

Specjalne ceny dla KANTORÓW przy wymianie CHF 8
Wycofane baknoty ceny hurtowe
WalutaKupnoSprzedaż
Funt CHF 8 Funt CHF 8CHF84.55000.000
Stary funt GBP Stary funt GBPGBP5.18000.000
Stary dolar AUS Stary dolar AUSAUD2.89000.000
Stara korona DKK Stara korona DKKDKK0.59000.000
Stara korona CZK Stara korona CZKCZK0.13200.000
Stary jen JPY Stary jen JPYJPY0.02140.000
Stary dolar CAS Stary dolar CASCAD2.64000.000
Stara korona NOK Stara korona NOKNOK0.41000.000
Stary frank CHS Stary frank CHSCHF4.36000.000
Stary forint HUF Stary forint HUFHUF0.00790.000
Funt FKP Funt FKPFKP5.13000.000
Funt GGP Funt GGPGGP5.13000.000
Funt IEP Funt IEPIEP5.13000.000
Funt JEP Funt JEPJEP5.13000.000
Funt SCP Funt SCPSCP5.13000.000
Funt IMP Funt IMPIMP5.13000.000
Marka DEM Marka DEMDEM1.91000.000
Stary funt IEP Stary funt IEPIES5.02000.000
Korona EEK Korona EEKEEK0.26800.000
Frank BEF Frank BEFBEF0.08800.000
Korona SKK Korona SKKSKK0.10800.000
Szyling ATS Szyling ATSATS0.24000.000
Łat LVL Łat LVLLVL5.70000.000
Lit LTL Lit LTLLTL1.16000.000
Frank LUF Frank LUFLUF0.09000.000
Talar SIT Talar SITSIT0.01700.000
Waluty wycofane z obiegu
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Funt CHF 8CHF84.36000.000
Stary funt GBPGBP4.97000.000
Stary dolar AUSAUD2.01000.000
Stara korona DKKDKK0.56000.000
Stara korona CZKCZK0.12600.000
Stary jen JPYJPY0.02090.000
Stary dolar CASCAD2.28000.000
Stara korona NOKNOK0.39000.000
Stary frank CHSCHF3.79000.000
Stary forint HUFHUF0.00570.000
Funt FKPFKP4.64000.000
Funt GGPGGP4.64000.000
Funt IEPIEP4.64000.000
Funt JEPJEP4.64000.000
Funt SCPSCP4.64000.000
Funt IMPIMP4.64000.000
Marka DEMDEM1.74000.000
Stary funt IEPIES4.05000.000
Korona EEKEEK0.19100.000
Frank BEFBEF0.08700.000
Korona SKKSKK0.10500.000
Szyling ATSATS0.33000.000
Łat LVLLVL4.84000.000
Lit LTLLTL0.95000.000
Frank LUFLUF0.08800.000
Talar SITSIT0.01600.000
Kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.

Kantor Hermes

Serdecznie witamy na stronie internetowej Kantoru Wymiany Walut HERMES. Jesteśmy firmą z długoletnią tradycją i doświadczeniem, które zdobywaliśmy już od 1990 roku. Jako jedni z pierwszych na terenie Polski południowej rozpoczęliśmy współpracę z bankami, co stworzyło nam dostęp do najlepszych cen na rynku walutowym. Nasza firma posiada wszystkie dostępne źródła informacyjne z rynku międzybankowego co przekłada się na lepsze ustalenie najkorzystniejszych cen i dobrych notowań dla klientów. Od 2002 roku na wskutek zmian prawa dewizowego otworzyła się możliwość współpracy kantorów z podmiotami gospodarczymi. Wykorzystaliśmy i wykorzystujemy ją do chwili obecnej pośrednicząc w skupie i sprzedaży dewiz dla firm. Zachęcamy wszystkich potencjalnych klientów do skorzystania z usług naszej firmy, gdzie będą oni obsłużeni solidnie i profesjonalnie.

Praca w kantorze

Szukamy uśmiechniętych, pozytywnie nastawionych, otwartych i komunikatywnych osób :

- żyłka handlowca,
- umiejętność negocjacji,
- zaangażowanie,
- umiejętne zarządzającej czasem,
- dwuletnim doświadczeniem w pracy na kasie.

Oferujemy :
- umowę o pracę,
- 8 lub 12 godzinny system pracy,
- profesjonalne szkolenia,
- motywujący system premiowy.

Kantor Hermes

Dla klientów kantoru

Specjalne, dyskretne pomieszczenie przy większych transakcjach.
- stanowisko obsługi klientów VIP,
- niewidoczne dla pozoztałych osób.

© 1989 Kantor Hermes
Informacje
Firma