Aktualizacja : 2022-05-18 10:37:36
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Euro EUR Euro EUR EUR 4.5500 4.7500
Dolar USD Dolar USD USD 4.3200 4.5500
Funt GBP Funt GBP GBP 5.4000 5.6500
Korona CZK Korona CZK CZK 0.1780 0.1920
Frank CHF Frank CHF CHF 4.3500 4.6000
Forint HUF Forint HUF HUF 0.0110 0.0135
Dolar AUD Dolar AUD AUD 3.0000 3.2000
Dolar CAD Dolar CAD CAD 3.3500 3.5500
Lew BGN Lew BGN BGN 2.3500 2.6500
Korona NOK Korona NOK NOK 0.4300 0.4900
Korona DKK Korona DKK DKK 0.5900 0.6400
Juan CNY Juan CNY CNY 0.5000 0.7800
Korona SEK Korona SEK SEK 0.4200 0.4700
Jen JPY Jen JPY JPY 0.0300 0.0380
Bat THB Bat THB THB 0.1200 0.1490
Lej RON Lej RON RON 0.8600 1.0500
Szekla ILS Szekla ILS ILS 1.0500 1.3300
Lira TRY Lira TRY TRY 0.2600 0.4200
Kuna HRK Kuna HRK HRK 0.6000 0.7000
Hrywna UAH Hrywna UAH UAH 0.1150 0.1350
Dirham AED Dirham AED AED 1.0500 1.3100
Peso MXN Peso MXN MXN 0.1800 0.2500
Lek ALL Lek ALL ALL 0.0300 0.0455
Lari GEL Lari GEL GEL 1.1000 1.4500
Korona ISK Korona ISK ISK 0.0270 0.0340
Real BRLReal BRL BRL0.88001.0900
Peso CLPPeso CLP CLP0.00330.0056
Peso DOPPeso DOP DOP0.07500.0990
Funt EGPFunt EGP EGP0.25000.3500
Peso PHPPeso PHP PHP0.06500.0990
Dolar HKDDolar HKD HKD0.45000.5800
Rupia INRRupia INR INR0.03300.0650
Dinar JODDinar JOD JOD6.05006.7300
Tenge KZTTenge KZT KZT0.00500.0120
Szyling KESSzyling KES KES0.03000.0500
Won KRWWon KRW (100) KRW0.30000.4500
Dinar KWDDinar KWD KWD9.500014.5000
Denar MKDDenar MKD MKD0.06500.0950
Rupia MVRRupia MVR MVR0.20000.3200
Ringgit MYRRinggit MYR MYR0.70001.1200
Dirham MADDirham MAD MAD0.42000.6500
Rupia MURRupia MUR MUR0.07000.1400
Lej MDLLej MDL MDL0.15000.2600
Dolar NZDDolar NZD NZD2.60002.9900
Rial OMRRial OMR OMR8.050012.5000
Sol PENSol PEN PEN1.10001.4000
Rand ZARRand ZAR ZAR0.25000.3600
Dinar RSDDinar RSD RSD0.03200.0490
Rupia SCRRupia SCR SCR0.35000.4600
Dolar SGDDolar SGD SGD2.75003.3000
Dolar TWDDolar TWD TWD0.09000.1800
Dinar TNDDinar TND TND1.45001.6500
Dong VNDDong VND (1000) VND0.11000.2500
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaKupnoSprzedaż
Euro EUR EUR 3.0000 4.6500
Dolar USD USD 4.3200 4.7500
Funt GBP GBP 3.0000 5.2000
Korona CZK CZK 0.1000 0.1830
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm

skupujemy wycofane banknoty

reklama chf 8
przy transakcji powyżej 50.000 CHF 8 cena lepsza niż w hurcie !!!

Specjalne ceny dla KANTORÓW przy wymianie CHF 8
Wycofane baknoty ceny hurtowe
WalutaKupnoSprzedaż
Funt CHF 8 Funt CHF 8CHF84.25004.2900
Stary funt GBP Stary funt GBPGBP5.29005.4900
Stary dolar AUS Stary dolar AUSAUD2.65002.9400
Stara korona DKK Stara korona DKKDKK0.54000.5400
Stara korona CZK Stara korona CZKCZK0.13000.1830
Stary jen JPY Stary jen JPYJPY0.02250.0342
Stary dolar CAS Stary dolar CASCAD2.95003.2200
Stara korona NOK Stara korona NOKNOK0.42000.4400
Stary frank CHS Stary frank CHSCHF4.25004.2900
Stary forint HUF Stary forint HUFHUF0.00880.0124
Funt FKP Funt FKPFKP5.18005.5600
Funt GGP Funt GGPGGP5.18005.5600
Funt IEP Funt IEPIEP4.91005.4800
Funt JEP Funt JEPJEP5.18005.5600
Funt SCP Funt SCPSCP5.27005.4900
Funt IMP Funt IMPIMP4.86005.5600
Marka DEM Marka DEMDEM2.04002.4100
Stary funt IEP Stary funt IEPIES4.91005.4500
Korona EEK Korona EEKEEK0.20100.3020
Frank BEF Frank BEFBEF0.08700.1170
Korona SKK Korona SKKSKK0.11100.1580
Szyling ATS Szyling ATSATS0.26000.3400
Łat LVL Łat LVLLVL5.67006.7200
Lit LTL Lit LTLLTL1.15001.3700
Frank LUF Frank LUFLUF0.09000.1170
Talar SIT Talar SITSIT0.01700.0200
Stara kuna HRK Stara kuna HRKHRK0.42000.5900
Stary dolar NZS Stary dolar NZSNZD1.90002.6300
Stary dolar HKD Stary dolar HKDHKD0.36000.4750
Waluty wycofane z obiegu
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Funt CHF 8CHF84.07004.5100
Stary funt GBPGBP5.18005.4900
Stary dolar AUSAUD2.07003.1500
Stara korona DKKDKK0.59000.6400
Stara korona CZKCZK0.11900.1930
Stary jen JPYJPY0.02200.0353
Stary dolar CASCAD2.50003.5000
Stara korona NOKNOK0.41000.4600
Stary frank CHSCHF4.07004.5100
Stary forint HUFHUF0.00830.0125
Funt FKPFKP4.91005.6200
Funt GGPGGP4.91005.6200
Funt IEPIEP4.80005.5100
Funt JEPJEP4.91005.6200
Funt SCPSCP5.18005.4900
Funt IMPIMP4.91005.5000
Marka DEMDEM2.01002.4100
Stary funt IEPIES4.09005.4000
Korona EEKEEK0.19000.3050
Frank BEFBEF0.08600.1180
Korona SKKSKK0.10500.1580
Szyling ATSATS0.26000.3500
Łat LVLLVL5.60006.7800
Lit LTLLTL1.14001.3800
Frank LUFLUF0.08700.1180
Talar SITSIT0.01600.0200
Stara kuna HRKHRK0.41000.6000
Stary dolar NZSNZD1.88002.6500
Stary dolar HKDHKD0.35000.4800
Kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.

Kantor Hermes

Serdecznie witamy na stronie internetowej Kantoru Wymiany Walut HERMES. Jesteśmy firmą z długoletnią tradycją i doświadczeniem, które zdobywaliśmy już od 1990 roku. Jako jedni z pierwszych na terenie Polski południowej rozpoczęliśmy współpracę z bankami, co stworzyło nam dostęp do najlepszych cen na rynku walutowym. Nasza firma posiada wszystkie dostępne źródła informacyjne z rynku międzybankowego co przekłada się na lepsze ustalenie najkorzystniejszych cen i dobrych notowań dla klientów. Od 2002 roku na wskutek zmian prawa dewizowego otworzyła się możliwość współpracy kantorów z podmiotami gospodarczymi. Wykorzystaliśmy i wykorzystujemy ją do chwili obecnej pośrednicząc w skupie i sprzedaży dewiz dla firm. Zachęcamy wszystkich potencjalnych klientów do skorzystania z usług naszej firmy, gdzie będą oni obsłużeni solidnie i profesjonalnie.

Praca w kantorze

Szukamy uśmiechniętych, pozytywnie nastawionych, otwartych i komunikatywnych osób :

- żyłka handlowca,
- umiejętność negocjacji,
- zaangażowanie,
- umiejętne zarządzającej czasem,
- dwuletnim doświadczeniem w pracy na kasie.

Oferujemy :
- umowę o pracę,
- 8 lub 12 godzinny system pracy,
- profesjonalne szkolenia,
- motywujący system premiowy.

Kantor Hermes

Dla klientów kantoru

Specjalne, dyskretne pomieszczenie przy większych transakcjach.
- stanowisko obsługi klientów VIP,
- niewidoczne dla pozoztałych osób.

© 1989 Kantor Hermes
Informacje
Firma