Aktualizacja : 2022-09-29 17:59:34
Ceny Hurtowe
WalutaKupnoSprzedaż
Euro EUR Euro EUR EUR
4.8000
4.8650
Dolar USD Dolar USD USD
4.9400
5.0250
Funt GBP Funt GBP GBP
5.3900
5.4900
Korona CZK Korona CZK CZK
0.1930
0.1985
Frank CHF Frank CHF CHF
5.0200
5.1900
Forint HUF Forint HUF HUF0.01180.0122
Dolar AUD Dolar AUD AUD3.15003.2900
Dolar CAD Dolar CAD CAD3.58003.7000
Lew BGN Lew BGN BGN2.45002.5800
Korona NOK Korona NOK NOK0.45300.4730
Korona DKK Korona DKK DKK0.63000.6480
Korona SEK Korona SEK SEK0.43200.4490
Jen JPY Jen JPY JPY0.33000.3700
Rubel RUB Rubel RUB RUB0.05000.0000
Szekla ILS Szekla ILS ILS1.20001.4200
Lira TRY Lira TRY TRY0.26500.3350
Kuna HRK Kuna HRK HRK0.63500.6650
Dirham AED Dirham AED AED1.18001.3700
Lek ALL Lek ALL ALL0.04000.0435
Lari GEL Lari GEL GEL1.70001.8400
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Euro EUR Euro EUR EUR
4.6500
4.9500
Dolar USD Dolar USD USD
4.8000
5.1500
Funt GBP Funt GBP GBP
5.1500
5.5000
Korona CZK Korona CZK CZK
0.1850
0.2000
Frank CHF Frank CHF CHF
4.9000
5.2000
Forint HUF Forint HUF HUF0.0114 0.0129
Dolar AUD Dolar AUD AUD3.1000 3.4000
Dolar CAD Dolar CAD CAD3.5000 3.7500
Lew BGN Lew BGN BGN2.4200 2.6500
Korona NOK Korona NOK NOK0.4300 0.5200
Korona DKK Korona DKK DKK0.5900 0.6700
Juan CNY Juan CNY CNY0.5500 0.7500
Korona SEK Korona SEK SEK0.4100 0.4800
Jen JPY Jen JPY JPY0.0300 0.0390
Bat THB Bat THB THB0.1200 0.1490
Lej RON Lej RON RON0.9300 1.1000
Rubel RUB Rubel RUB RUB0.0440 0.0595
Szekla ILS Szekla ILS ILS1.0500 1.4600
Lira TRY Lira TRY TRY0.2600 0.3900
Kuna HRK Kuna HRK HRK0.5000 0.7000
Hrywna UAH Hrywna UAH UAH0.1000 0.1290
Dirham AED Dirham AED AED1.1900 1.3800
Peso MXN Peso MXN MXN0.1900 0.2800
Lek ALL Lek ALL ALL0.0410 0.0465
Lari GEL Lari GEL GEL1.1000 1.8900
Korona ISK Korona ISK ISK0.0311 0.0380
Dram AMDDram AMD AMD0.00700.0140
Manat AZNManat AZN AZN2.00002.9900
Marka BAMMarka BAM BAM2.38002.6500
Real BRLReal BRL BRL0.80001.0600
Peso CLPPeso CLP CLP0.00370.0065
Peso DOPPeso DOP DOP0.08000.1100
Funt EGPFunt EGP EGP0.23000.3500
Peso PHPPeso PHP PHP0.06800.0970
Dolar HKDDolar HKD HKD0.50000.6400
Rupia INRRupia INR INR0.04000.0690
Rupia IDRRupia IDR (100) IDR0.02700.0380
Dinar JODDinar JOD JOD6.40007.2500
Riel KHRRiel KHR KHR0.00050.0019
Tenge KZTTenge KZT KZT0.00500.0190
Szyling KESSzyling KES KES0.03000.0500
Peso COPPeso COP COP0.00050.0016
Won KRWWon KRW (100) KRW0.30000.4500
Dinar KWDDinar KWD KWD9.500015.0000
Denar MKDDenar MKD MKD0.07000.0945
Rupia MVRRupia MVR MVR0.25000.3700
Ringgit MYRRinggit MYR MYR0.80001.1700
Dirham MADDirham MAD MAD0.40000.6300
Rupia MURRupia MUR MUR0.07000.1400
Lej MDLLej MDL MDL0.15000.2700
Rupia NPRRupia NPR NPR0.02200.0425
Dolar NZDDolar NZD NZD2.50003.0700
Rial OMRRial OMR OMR8.200013.2000
Sol PENSol PEN PEN1.10001.4000
Rand ZARRand ZAR ZAR0.20000.3500
Escudo CVEEscudo CVE CVE0.03800.0550
Dinar RSDDinar RSD RSD0.03500.0490
Rupia SCRRupia SCR SCR0.30000.4500
Dolar SGDDolar SGD SGD2.00003.5500
Rupia LKRRupia LKR LKR0.00800.0300
Dolar TWDDolar TWD TWD0.09000.2000
Dinar TNDDinar TND TND1.45001.6900
Dong VNDDong VND (100) VND0.01700.0300
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaKupnoSprzedaż
Euro EUR EUR
3.0000
4.8500
Dolar USD USD
4.7500
5.2500
Funt GBP GBP
3.0000
5.6000
Korona CZK CZK
0.1000
0.2000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm

skupujemy wycofane banknoty

reklama chf 8
przy transakcji powyżej 50.000 CHF 8 cena lepsza niż w hurcie !!!

Specjalne ceny dla KANTORÓW przy wymianie CHF 8
Wycofane baknoty ceny hurtowe
WalutaKupnoSprzedaż
Funt CHF 8 Funt CHF 8CHF84.72005.0400
Stary funt GBP Stary funt GBPGBP5.11005.5100
Stary dolar AUS Stary dolar AUSAUD2.75003.0500
Stara korona DKK Stara korona DKKDKK0.61000.6600
Stara korona CZK Stara korona CZKCZK0.13600.1920
Stary jen JPY Stary jen JPYJPY0.02250.0342
Stary dolar CAS Stary dolar CASCAD3.02003.5300
Stara korona NOK Stara korona NOKNOK0.42000.4500
Stary frank CHS Stary frank CHSCHF4.64005.0100
Stary forint HUF Stary forint HUFHUF0.00800.0119
Funt FKP Funt FKPFKP5.03005.5700
Funt GGP Funt GGPGGP5.03005.5700
Funt IEP Funt IEPIEP4.92005.4900
Funt JEP Funt JEPJEP5.03005.5700
Funt SCP Funt SCPSCP5.11005.5000
Funt IMP Funt IMPIMP5.19005.5700
Marka DEM Marka DEMDEM1.98002.5200
Stary funt IEP Stary funt IEPIES4.92005.4600
Korona EEK Korona EEKEEK0.21000.3150
Frank BEF Frank BEFBEF0.09100.1220
Korona SKK Korona SKKSKK0.11200.1650
Szyling ATS Szyling ATSATS0.00000.3600
Łat LVL Łat LVLLVL5.92007.0100
Lit LTL Lit LTLLTL1.20001.4300
Frank LUF Frank LUFLUF0.09300.1220
Talar SIT Talar SITSIT0.01700.0210
Stara kuna HRK Stara kuna HRKHRK0.42000.5900
Stary dolar NZS Stary dolar NZSNZD1.90002.6300
Stary dolar HKD Stary dolar HKDHKD0.36000.4750
Waluty wycofane z obiegu
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Funt CHF 8CHF84.64005.0700
Stary funt GBPGBP5.03005.5100
Stary dolar AUSAUD2.14003.2700
Stara korona DKKDKK0.56000.6600
Stara korona CZKCZK0.13000.2030
Stary jen JPYJPY0.02200.0353
Stary dolar CASCAD2.63003.6700
Stara korona NOKNOK0.39000.4700
Stary frank CHSCHF4.03005.0400
Stary forint HUFHUF0.00570.0120
Funt FKPFKP4.70005.5000
Funt GGPGGP4.70005.5000
Funt IEPIEP4.70005.5000
Funt JEPJEP4.70005.5000
Funt SCPSCP4.70005.5000
Funt IMPIMP4.70005.5000
Marka DEMDEM1.80002.5200
Stary funt IEPIES4.10005.4100
Korona EEKEEK0.19800.3180
Frank BEFBEF0.09000.1230
Korona SKKSKK0.10900.1650
Szyling ATSATS0.00000.3600
Łat LVLLVL5.02007.0800
Lit LTLLTL0.98001.3100
Frank LUFLUF0.09100.1230
Talar SITSIT0.01700.0210
Stara kuna HRKHRK0.41000.6000
Stary dolar NZSNZD1.88002.6500
Stary dolar HKDHKD0.35000.4800
Kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.

Kantor Hermes

Serdecznie witamy na stronie internetowej Kantoru Wymiany Walut HERMES. Jesteśmy firmą z długoletnią tradycją i doświadczeniem, które zdobywaliśmy już od 1990 roku. Jako jedni z pierwszych na terenie Polski południowej rozpoczęliśmy współpracę z bankami, co stworzyło nam dostęp do najlepszych cen na rynku walutowym. Nasza firma posiada wszystkie dostępne źródła informacyjne z rynku międzybankowego co przekłada się na lepsze ustalenie najkorzystniejszych cen i dobrych notowań dla klientów. Od 2002 roku na wskutek zmian prawa dewizowego otworzyła się możliwość współpracy kantorów z podmiotami gospodarczymi. Wykorzystaliśmy i wykorzystujemy ją do chwili obecnej pośrednicząc w skupie i sprzedaży dewiz dla firm. Zachęcamy wszystkich potencjalnych klientów do skorzystania z usług naszej firmy, gdzie będą oni obsłużeni solidnie i profesjonalnie.

Praca w kantorze

Szukamy uśmiechniętych, pozytywnie nastawionych, otwartych i komunikatywnych osób :

- żyłka handlowca,
- umiejętność negocjacji,
- zaangażowanie,
- umiejętne zarządzającej czasem,
- dwuletnim doświadczeniem w pracy na kasie.

Oferujemy :
- umowę o pracę,
- 8 lub 12 godzinny system pracy,
- profesjonalne szkolenia,
- motywujący system premiowy.

Kantor Hermes

Dla klientów kantoru

Specjalne, dyskretne pomieszczenie przy większych transakcjach.
- stanowisko obsługi klientów VIP,
- niewidoczne dla pozoztałych osób.

© 1989 Kantor Hermes
Informacje
Firma