Aktualizacja : 2021-11-27 13:26:45
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Afgani AFN Afgani AFN AFN0.02520.0643
Dinar DZD Dinar DZD DZD0.02190.0519
Kwanza AOA Kwanza AOA AOA0.00370.0128
Rial SAR Rial SAR SAR0.83561.1474
Peso ARS Peso ARS ARS0.01000.0800
Dram AMD Dram AMD AMD0.00630.0098
Florin AWG Florin AWG AWG2.01532.5025
Manat AZN Manat AZN AZN1.72912.2273
Dolar BSD Dolar BSD BSD4.08884.2895
Dinar BHD Dinar BHD BHD8.460513.3557
Taka BDT Taka BDT BDT0.02720.0655
Dolar BBD Dolar BBD BBD1.61813.0581
Dolar BZD Dolar BZD BZD1.76502.2650
Rubel BYN Rubel BYN BYN0.80001.7000
Marka BAM Marka BAM BAM2.30002.5500
Boliviano BOB Boliviano BOB BOB0.39350.6435
Pula BWP Pula BWP BWP0.20080.4508
Real BRL Real BRL BRL0.70000.8400
Dolar BND Dolar BND BND2.50003.5000
Frank BIF Frank BIF BIF0.00120.0030
Frank XPF Frank XPF XPF0.03150.0469
Peso CLP Peso CLP CLP0.00300.0054
Peso DOP Peso DOP DOP0.06190.0919
Frank DJF Frank DJF DJF0.01300.0369
Funt EGP Funt EGP EGP0.26000.3100
Lilangeni SZL Lilangeni SZL SZL0.15430.3657
Birr ETB Birr ETB ETB0.06710.0921
Dolar FJD Dolar FJD FJD1.46822.0379
Peso PHP Peso PHP PHP0.06000.0900
Frank XAF Frank XAF XAF0.00420.0079
Frank XOF Frank XOF XOF0.00520.0091
Dalasi GMD Dalasi GMD GMD0.05540.0824
Cedi GHS Cedi GHS GHS0.57540.7854
Funt GIP Funt GIP GIP4.60675.6674
Dolar GYD Dolar GYD GYD0.01680.0201
Gulden ANG Gulden ANG ANG1.87722.6772
Quetzal GTQ Quetzal GTQ GTQ0.43900.5590
Frank GNF Frank GNF GNF0.02350.0525
Lempira HNL Lempira HNL HNL0.15030.1862
Dolar HKD Dolar HKD HKD0.42000.5200
Rupia INR Rupia INR INR0.03300.0650
Rupia IDR Rupia IDR IDR0.00020.0003
Rial IRR Rial IRR IRR0.00860.0100
Dolar JMD Dolar JMD JMD0.02000.1500
Rial YER Rial YER YER0.01200.0180
Dinar JOD Dinar JOD JOD5.30006.1000
Riel KHR Riel KHR KHR0.00050.0013
Rial QAR Rial QAR QAR0.95001.1900
Tenge KZT Tenge KZT KZT0.00500.0120
Szyling KES Szyling KES KES0.02700.0450
Som KGS Som KGS KGS0.04120.0557
Peso COP Peso COP COP0.00050.0016
Frank CDF Frank CDF CDF0.00200.0026
Won KRW Won KRW KRW0.20000.4500
Colon COP Colon COP CRC0.00430.0100
Dinar KWD Dinar KWD KWD9.500014.0000
Kip LAK Kip LAK LAK0.00030.0005
Loti LSL Loti LSL LSL0.23130.2918
Funt LBP Funt LBP LBP0.00100.0039
Dinar LYD Dinar LYD LYD0.71651.0865
Denar MKD Denar MKD MKD0.06000.0900
Ariary MGA Ariary MGA MGA0.00070.0012
Pataca MOP Pataca MOP MOP0.37500.5450
Kwacha MWK Kwacha MWK MWK0.00390.0056
Rupia MVR Rupia MVR MVR0.20000.3200
Ringgit MYR Ringgit MYR MYR0.50001.0500
Dirham MAD Dirham MAD MAD0.37000.5000
Rupia MUR Rupia MUR MUR0.07000.1200
Kiat MMK Kiat MMK MMK0.00190.0026
Lej MDL Lej MDL MDL0.13000.2500
Tugrik MNT Tugrik MNT MNT0.00100.0018
Nowy metical MZN Nowy metical MZN MZN0.04760.0974
Dolar NAD Dolar NAD NAD0.22680.2868
Rupia NPR Rupia NPR NPR0.03120.0372
Naira NGN Naira NGN NGN0.00150.0115
Cordoba NIO Cordoba NIO NIO0.08210.1281
Dolar NZD Dolar NZD NZD2.62002.9500
Rial OMR Rial OMR OMR8.417312.0173
Rupia PKR Rupia PKR PKR0.01330.0286
Guarani PYG Guarani PYG PYG0.58000.6900
Sol PEN Sol PEN PEN0.78001.2200
Rand ZAR Rand ZAR ZAR0.18000.2990
Frank RWF Frank RWF RWF0.00310.0052
Escudo CVE Escudo CVE CVE0.03060.0516
Dinar RSD Dinar RSD RSD0.03200.0490
Rupia SCR Rupia SCR SCR0.15000.3600
Dolar SGD Dolar SGD SGD2.60003.0900
Rupia LKR Rupia LKR LKR0.01250.0262
Funt SYP Funt SYP SYP0.00050.0025
Somoni TJS Somoni TJS TJS0.28880.4488
Dolar TWD Dolar TWD TWD0.08500.1600
Szyling TZS Szyling TZS TZS0.00110.0023
Panga TOP Panga TOP TOP1.59592.1259
Dolar TTD Dolar TTD TTD0.36100.7642
Dinar TND Dinar TND TND1.25001.5800
Szyling UGX Szyling UGX UGX0.00060.0016
Peso UYU Peso UYU UYU0.05870.2087
Sum UZS Sum UZS UZS0.29660.5039
Vatu VUV Vatu VUV VUV0.02680.0440
Dong VND Dong VND VND0.08000.2200
Dolar XCD Dolar XCD XCD1.21001.6120
Dolar SBD Dolar SBD SBD0.42000.5500
Kwacha ZMW Kwacha ZMW ZMW0.12560.4317
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm

Waluty wymieniane w Kantorze Hermes Rybnik

Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.
© 1989 Kantor Hermes
Informacje
Firma