Aktualizacja : 2022-05-18 12:49:54
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Afgani AFN Afgani AFN AFN0.03140.0705
Dinar DZD Dinar DZD DZD0.02270.0527
Kwanza AOA Kwanza AOA AOA0.00770.0168
Rial SAR Rial SAR SAR1.02001.2600
Peso ARS Peso ARS ARS0.01000.0800
Dram AMD Dram AMD AMD0.00740.0109
Florin AWG Florin AWG AWG2.18652.6737
Manat AZN Manat AZN AZN1.95002.6500
Dolar BSD Dolar BSD BSD4.39044.5752
Dinar BHD Dinar BHD BHD9.253315.6442
Taka BDT Taka BDT BDT0.03030.0692
Dolar BBD Dolar BBD BBD1.64273.1138
Dolar BZD Dolar BZD BZD1.87532.4190
Marka BAM Marka BAM BAM2.25002.5500
Boliviano BOB Boliviano BOB BOB0.46920.6891
Pula BWP Pula BWP BWP0.22110.4437
Real BRL Real BRL BRL0.88001.0900
Dolar BND Dolar BND BND2.50004.5000
Frank BIF Frank BIF BIF0.00130.0033
Frank XPF Frank XPF XPF0.02820.0456
Peso CLP Peso CLP CLP0.00330.0056
Peso DOP Peso DOP DOP0.07500.0990
Frank DJF Frank DJF DJF0.01470.0386
Funt EGP Funt EGP EGP0.25000.3500
Lilangeni SZL Lilangeni SZL SZL0.15830.3753
Birr ETB Birr ETB ETB0.06690.1421
Dolar FJD Dolar FJD FJD1.32602.1094
Peso PHP Peso PHP PHP0.06500.0990
Frank XAF Frank XAF XAF0.00420.0079
Frank XOF Frank XOF XOF0.00510.0091
Dalasi GMD Dalasi GMD GMD0.05890.0859
Cedi GHS Cedi GHS GHS0.49200.7020
Funt GIP Funt GIP GIP3.80005.5600
Dolar GYD Dolar GYD GYD0.01830.0216
Gulden ANG Gulden ANG ANG2.04032.8403
Quetzal GTQ Quetzal GTQ GTQ0.48420.6350
Frank GNF Frank GNF GNF0.03050.0595
Lempira HNL Lempira HNL HNL0.14550.1959
Dolar HKD Dolar HKD HKD0.45000.5800
Rupia INR Rupia INR INR0.03300.0650
Rupia IDR Rupia IDR IDR0.00020.0004
Rial IRR Rial IRR IRR0.00890.0100
Dolar JMD Dolar JMD JMD0.02000.1500
Rial YER Rial YER YER0.01200.0180
Dinar JOD Dinar JOD JOD6.05006.7300
Riel KHR Riel KHR KHR0.00050.0013
Rial QAR Rial QAR QAR0.95001.3200
Tenge KZT Tenge KZT KZT0.00500.0120
Szyling KES Szyling KES KES0.03000.0500
Som KGS Som KGS KGS0.04120.0557
Peso COP Peso COP COP0.00050.0016
Frank CDF Frank CDF CDF0.00200.0026
Won KRW Won KRW KRW0.30000.4500
Colon COP Colon COP CRC0.00430.0100
Dinar KWD Dinar KWD KWD9.500014.5000
Kip LAK Kip LAK LAK0.00020.0005
Loti LSL Loti LSL LSL0.24090.3014
Funt LBP Funt LBP LBP0.00100.0039
Dinar LYD Dinar LYD LYD0.85771.8500
Denar MKD Denar MKD MKD0.06500.0950
Ariary MGA Ariary MGA MGA0.00080.0012
Pataca MOP Pataca MOP MOP0.40960.5796
Kwacha MWK Kwacha MWK MWK0.00420.0059
Rupia MVR Rupia MVR MVR0.20000.3200
Ringgit MYR Ringgit MYR MYR0.70001.1200
Dirham MAD Dirham MAD MAD0.42000.6500
Rupia MUR Rupia MUR MUR0.07000.1400
Kiat MMK Kiat MMK MMK0.00190.0026
Lej MDL Lej MDL MDL0.15000.2600
Tugrik MNT Tugrik MNT MNT0.00090.0017
Nowy metical MZN Nowy metical MZN MZN0.05240.1021
Dolar NAD Dolar NAD NAD0.23400.2970
Rupia NPR Rupia NPR NPR0.03240.0383
Naira NGN Naira NGN NGN0.00340.0121
Cordoba NIO Cordoba NIO NIO0.08590.1347
Dolar NZD Dolar NZD NZD2.60002.9900
Rial OMR Rial OMR OMR8.050012.5000
Rupia PKR Rupia PKR PKR0.01430.0286
Guarani PYG Guarani PYG PYG0.58000.6900
Sol PEN Sol PEN PEN1.10001.4000
Rand ZAR Rand ZAR ZAR0.25000.3600
Frank RWF Frank RWF RWF0.00340.0055
Escudo CVE Escudo CVE CVE0.03060.0490
Dinar RSD Dinar RSD RSD0.03200.0490
Rupia SCR Rupia SCR SCR0.35000.4600
Dolar SGD Dolar SGD SGD2.75003.3000
Rupia LKR Rupia LKR LKR0.00820.0302
Funt SYP Funt SYP SYP0.00070.0027
Somoni TJS Somoni TJS TJS0.34690.4395
Dolar TWD Dolar TWD TWD0.09000.1800
Szyling TZS Szyling TZS TZS0.00110.0023
Panga TOP Panga TOP TOP1.65322.0968
Dolar TTD Dolar TTD TTD0.40620.7347
Dinar TND Dinar TND TND1.45001.6500
Szyling UGX Szyling UGX UGX0.00070.0017
Peso UYU Peso UYU UYU0.07160.2216
Sum UZS Sum UZS UZS0.29660.5039
Vatu VUV Vatu VUV VUV0.02790.0451
Dong VND Dong VND VND0.11000.2500
Dolar XCD Dolar XCD XCD1.21001.6120
Dolar SBD Dolar SBD SBD0.42000.5500
Kwacha ZMW Kwacha ZMW ZMW0.15090.4570
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm

Waluty wymieniane w Kantorze Hermes Rybnik

Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.
© 1989 Kantor Hermes
Informacje
Firma