Aktualizacja : 2022-09-03 10:53:42
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Afgani AFN Afgani AFN AFN0.03500.0741
Dinar DZD Dinar DZD DZD0.02660.0537
Kwanza AOA Kwanza AOA AOA0.00800.0171
Rial SAR Rial SAR SAR1.00001.3800
Peso ARS Peso ARS ARS0.02000.0590
Dram AMD Dram AMD AMD0.00700.0140
Florin AWG Florin AWG AWG1.98312.8720
Manat AZN Manat AZN AZN2.00002.9900
Dolar BSD Dolar BSD BSD4.76054.2676
Dinar BHD Dinar BHD BHD9.152916.6663
Taka BDT Taka BDT BDT0.02710.0678
Dolar BBD Dolar BBD BBD1.76223.3660
Dolar BZD Dolar BZD BZD2.05332.3784
Marka BAM Marka BAM BAM2.38002.6500
Boliviano BOB Boliviano BOB BOB0.52070.7406
Pula BWP Pula BWP BWP0.19240.4448
Real BRL Real BRL BRL0.80001.0600
Dolar BND Dolar BND BND2.91244.9124
Frank BIF Frank BIF BIF0.00120.0031
Frank XPF Frank XPF XPF0.02880.0438
Peso CLP Peso CLP CLP0.00370.0065
Peso DOP Peso DOP DOP0.08000.1100
Frank DJF Frank DJF DJF0.01670.0359
Funt EGP Funt EGP EGP0.23000.3500
Lilangeni SZL Lilangeni SZL SZL0.15240.3467
Birr ETB Birr ETB ETB0.07220.1474
Dolar FJD Dolar FJD FJD1.40092.1843
Peso PHP Peso PHP PHP0.06800.0970
Frank XAF Frank XAF XAF0.00460.0083
Frank XOF Frank XOF XOF0.00450.0092
Dalasi GMD Dalasi GMD GMD0.06170.0887
Cedi GHS Cedi GHS GHS0.37750.5875
Dolar GYD Dolar GYD GYD0.02000.0233
Gulden ANG Gulden ANG ANG2.05633.0498
Quetzal GTQ Quetzal GTQ GTQ0.51990.6708
Frank GNF Frank GNF GNF0.03580.0557
Lempira HNL Lempira HNL HNL0.15910.1855
Dolar HKD Dolar HKD HKD0.50000.6400
Rupia INR Rupia INR INR0.04000.0690
Rupia IDR Rupia IDR IDR0.02700.0380
Rial IRR Rial IRR IRR0.00980.0110
Dolar JMD Dolar JMD JMD0.02000.1500
Rial YER Rial YER YER0.01200.0180
Dinar JOD Dinar JOD JOD6.40007.2500
Riel KHR Riel KHR KHR0.00050.0019
Rial QAR Rial QAR QAR0.95001.4000
Tenge KZT Tenge KZT KZT0.00500.0190
Szyling KES Szyling KES KES0.03000.0500
Som KGS Som KGS KGS0.04120.0655
Peso COP Peso COP COP0.00050.0016
Frank CDF Frank CDF CDF0.00200.0026
Won KRW Won KRW KRW0.30000.4500
Colon COP Colon COP CRC0.00400.0100
Dinar KWD Dinar KWD KWD9.500015.0000
Kip LAK Kip LAK LAK0.00020.0004
Loti LSL Loti LSL LSL0.23530.2773
Funt LBP Funt LBP LBP0.00160.0045
Dinar LYD Dinar LYD LYD0.98611.9784
Denar MKD Denar MKD MKD0.07000.0945
Ariary MGA Ariary MGA MGA0.00100.0014
Pataca MOP Pataca MOP MOP0.36570.5211
Kwacha MWK Kwacha MWK MWK0.00420.0052
Rupia MVR Rupia MVR MVR0.25000.3700
Ringgit MYR Ringgit MYR MYR0.80001.1700
Dirham MAD Dirham MAD MAD0.40000.6300
Rupia MUR Rupia MUR MUR0.07000.1400
Kiat MMK Kiat MMK MMK0.00180.0025
Lej MDL Lej MDL MDL0.15000.2700
Tugrik MNT Tugrik MNT MNT0.00100.0018
Nowy metical MZN Nowy metical MZN MZN0.05800.1078
Dolar NAD Dolar NAD NAD0.20860.2699
Rupia NPR Rupia NPR NPR0.02200.0425
Cordoba NIO Cordoba NIO NIO0.09540.1443
Dolar NZD Dolar NZD NZD2.50003.0700
Rial OMR Rial OMR OMR8.200013.2000
Rupia PKR Rupia PKR PKR0.01320.0264
Guarani PYG Guarani PYG PYG0.58000.6900
Sol PEN Sol PEN PEN1.10001.4000
Rand ZAR Rand ZAR ZAR0.20000.3500
Frank RWF Frank RWF RWF0.00360.0053
Escudo CVE Escudo CVE CVE0.03800.0550
Dinar RSD Dinar RSD RSD0.03500.0490
Rupia SCR Rupia SCR SCR0.30000.4500
Dolar SGD Dolar SGD SGD2.00003.5500
Rupia LKR Rupia LKR LKR0.00800.0300
Funt SYP Funt SYP SYP0.00080.0028
Somoni TJS Somoni TJS TJS0.46460.4899
Dolar TWD Dolar TWD TWD0.09000.2000
Szyling TZS Szyling TZS TZS0.00110.0030
Panga TOP Panga TOP TOP1.47221.9423
Dolar TTD Dolar TTD TTD0.45910.7876
Dinar TND Dinar TND TND1.45001.6900
Szyling UGX Szyling UGX UGX0.00050.0017
Peso UYU Peso UYU UYU0.06040.2104
Sum UZS Sum UZS UZS0.00030.0005
Vatu VUV Vatu VUV VUV0.02990.0471
Dong VND Dong VND VND0.01700.0300
Dolar XCD Dolar XCD XCD1.56071.9627
Dolar SBD Dolar SBD SBD0.49600.6260
Kwacha ZMW Kwacha ZMW ZMW0.19650.5026
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm

Waluty wymieniane w Kantorze Hermes Rybnik

Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.
© 1989 Kantor Hermes
Informacje
Firma