Aktualizacja : 2022-09-03 10:53:42
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Afgani AFN Afgani AFN AFN0.02920.0683
Dinar DZD Dinar DZD DZD0.02360.0507
Kwanza AOA Kwanza AOA AOA0.00530.0162
Rial SAR Rial SAR SAR0.91841.2684
Peso ARS Peso ARS ARS0.01200.0500
Dram AMD Dram AMD AMD0.00700.0140
Florin AWG Florin AWG AWG1.74192.6308
Manat AZN Manat AZN AZN2.00002.9900
Dolar BSD Dolar BSD BSD4.30833.8979
Dinar BHD Dinar BHD BHD7.815515.3289
Taka BDT Taka BDT BDT0.01830.0590
Dolar BBD Dolar BBD BBD1.44973.1499
Dolar BZD Dolar BZD BZD1.83682.1620
Marka BAM Marka BAM BAM2.25002.5500
Boliviano BOB Boliviano BOB BOB0.45130.6713
Pula BWP Pula BWP BWP0.17150.4239
Real BRL Real BRL BRL0.81001.0600
Dolar BND Dolar BND BND2.82484.8248
Frank BIF Frank BIF BIF0.00090.0029
Frank XPF Frank XPF XPF0.02860.0437
Peso CLP Peso CLP CLP0.00370.0055
Peso DOP Peso DOP DOP0.08000.1100
Frank DJF Frank DJF DJF0.01430.0334
Funt EGP Funt EGP EGP0.15000.2550
Lilangeni SZL Lilangeni SZL SZL0.13930.3533
Birr ETB Birr ETB ETB0.10710.1379
Dolar FJD Dolar FJD FJD1.30802.0915
Peso PHP Peso PHP PHP0.06500.0990
Frank XAF Frank XAF XAF0.00450.0082
Frank XOF Frank XOF XOF0.00440.0091
Dalasi GMD Dalasi GMD GMD0.04600.0730
Cedi GHS Cedi GHS GHS0.26610.8431
Dolar GYD Dolar GYD GYD0.01790.0212
Gulden ANG Gulden ANG ANG1.78542.7790
Quetzal GTQ Quetzal GTQ GTQ0.46100.6118
Frank GNF Frank GNF GNF0.03090.0508
Lempira HNL Lempira HNL HNL0.14150.1679
Dolar HKD Dolar HKD HKD0.45000.6500
Rupia INR Rupia INR INR0.05000.0680
Rupia IDR Rupia IDR IDR0.02500.0370
Rial IRR Rial IRR IRR0.00720.0097
Dolar JMD Dolar JMD JMD0.02000.1000
Rial YER Rial YER YER0.01200.0180
Dinar JOD Dinar JOD JOD6.05007.5000
Riel KHR Riel KHR KHR0.00050.0019
Rial QAR Rial QAR QAR1.00001.4600
Tenge KZT Tenge KZT KZT0.00500.0190
Szyling KES Szyling KES KES0.03150.0500
Som KGS Som KGS KGS0.04120.0655
Peso COP Peso COP COP0.00100.0020
Frank CDF Frank CDF CDF0.00200.0026
Won KRW Won KRW KRW0.30000.4500
Colon COP Colon COP CRC0.00400.0100
Dinar KWD Dinar KWD KWD10.000016.9000
Kip LAK Kip LAK LAK0.00020.0004
Loti LSL Loti LSL LSL0.22190.2639
Funt LBP Funt LBP LBP0.00130.0042
Dinar LYD Dinar LYD LYD0.89801.8903
Denar MKD Denar MKD MKD0.07000.0945
Ariary MGA Ariary MGA MGA0.00070.0012
Pataca MOP Pataca MOP MOP0.34570.4686
Kwacha MWK Kwacha MWK MWK0.00380.0048
Rupia MVR Rupia MVR MVR0.23000.4000
Ringgit MYR Ringgit MYR MYR0.80001.1500
Dirham MAD Dirham MAD MAD0.34000.5400
Rupia MUR Rupia MUR MUR0.06000.1600
Kiat MMK Kiat MMK MMK0.00160.0023
Lej MDL Lej MDL MDL0.13000.2600
Tugrik MNT Tugrik MNT MNT0.00080.0016
Nowy metical MZN Nowy metical MZN MZN0.05120.1009
Dolar NAD Dolar NAD NAD0.19510.2564
Rupia NPR Rupia NPR NPR0.02200.0425
Cordoba NIO Cordoba NIO NIO0.08120.1302
Dolar NZD Dolar NZD NZD2.55003.0500
Rial OMR Rial OMR OMR9.500013.9000
Rupia PKR Rupia PKR PKR0.01060.0238
Guarani PYG Guarani PYG PYG0.58000.6900
Sol PEN Sol PEN PEN1.10001.4000
Rand ZAR Rand ZAR ZAR0.20000.2800
Frank RWF Frank RWF RWF0.00330.0050
Escudo CVE Escudo CVE CVE0.03500.0550
Dinar RSD Dinar RSD RSD0.03500.0490
Rupia SCR Rupia SCR SCR0.26000.4500
Dolar SGD Dolar SGD SGD3.02003.4500
Rupia LKR Rupia LKR LKR0.00600.0300
Funt SYP Funt SYP SYP0.00060.0026
Somoni TJS Somoni TJS TJS0.41410.4394
Dolar TWD Dolar TWD TWD0.07000.2000
Szyling TZS Szyling TZS TZS0.00110.0030
Panga TOP Panga TOP TOP1.28451.7685
Dolar TTD Dolar TTD TTD0.29000.6900
Dinar TND Dinar TND TND1.30001.6000
Szyling UGX Szyling UGX UGX0.00040.0017
Peso UYU Peso UYU UYU0.05250.2025
Sum UZS Sum UZS UZS0.00030.0005
Vatu VUV Vatu VUV VUV0.02570.0388
Dong VND Dong VND VND0.01700.0300
Dolar XCD Dolar XCD XCD1.19061.8906
Dolar SBD Dolar SBD SBD0.43040.5604
Kwacha ZMW Kwacha ZMW ZMW0.12660.4327
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm

Waluty wymieniane w Kantorze Hermes Rybnik

Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.
© 1989 Kantor Hermes
Informacje
Firma